• IMU4 FEL

Imunokomplexní doplněk stravy

Doplňkové krmivo PRO KOČKY A KOŤATA se sušeným kolostrem doplněné o probiotika a prebiotika.

 

Jedinečný preparát s přirozenými protilátkami z kolostra je obohacený o probiotia a prebiotika pro správné trávení a růst střevní mikroflóry, která je součástí střevní bariéry. Veterinární praxe dokazuje, že podávání této vyjímečné látky je prospěšné pro zvyšování imunity zvířete a doporučuje se užívání tohoto preparátu po celý život zvířete. 

Charakteristika
Indikace Prevence a léčba střevních onemocnění i při jakýchkoliv zažívacích problémech. Obnova střevní mikroflóry po léčbě antibiotiky. Při zhoubných onemocněních. Při poruchách imunity. Při problémech s příjmem potravy. Po chirurgických zákrocích. Při kožních onemocněních a alergiích. Po vakcinaci. Po odčervení. Na podporu trávení. Při změně druhu krmiva. V rámci rekonvalescence. Pro zvířata před, v průběhu a po stresové zátěži. Pro zvířata s vyšší fyzickou zátěží a pracovním výkonem. Preventivní podávání u štěňat a mladých jedinců. Preventivní podávání u gravidních a laktujících fen. Preventivní podávání u stárnoucích a starých jedinců.

Write a review

Please login or register to review

IMU4 FEL

  • Brands IMUpet, s.r.o.
  • Product Code: IMU4 FEL
  • Reward Points: 10
  • Availability: In Stock
  • 717 Kč


Related Products

IMU4 CAN

IMU4 CAN

Imunokomplexní doplněk stravyDoplňkové krmivo PRO PSY A ŠTĚŇATA se sušeným kolostrem doplněné o..

725 Kč

IMU4 XL

IMU4 XL

Imunokomplexní doplněk stravyDoplňkové krmivo PRO PSY VELKÝCH A OBŘÍCH PLEMEN se sušeným kolost..

808 Kč

Tags: Doplňkové krmivo PRO KOČKY, Kolostrum pro kočky, probiotika, prebiotika, nemocná kočka, imunita pro kočky, Posílení imunity