IMU4 FEL

IMU4 FEL

VýrobciIMUpet, s.r.o.
Kód výrobku:IMU4-FEL
Bonusové body:200
Dostupnost:Na skladě
  • 717 Kč

  • Cena bez DPH: 717 Kč

Imunokomplexní doplněk stravy.


Doplňkové krmivo PRO KOČKY a KOŤATA všech plemen se sušeným kolostrem doplněné o probiotika a prebiotika.

 

Jedinečný preparát s přirozenými protilátkami z kolostra je obohacený o probiotika a prebiotika pro správné trávení a růst střevní mikroflóry, která je součástí střevní bariéry. Veterinární praxe dokazuje, že podávání této výjimečné látky je prospěšné pro zvyšování imunity zvířete, a doporučuje se užívání tohoto preparátu po celý život zvířete. 


Příbalový leták


Denní dávkování - (DD)


Koťata a kočky o hmotnosti 0,5-2,5 kg: 1/2 lžičky

Koťata a kočky o hmotnosti 2,5-5 kg: 1 lžička

Kočky o hmotnosti 5-8 kg: 2 lžičky

Kočky o hmotnosti 8 kg a více: 3 lžičky

Zvýšená námaha / stres: 2násobek DD


IMU4 FEL podáváme preventivně jednou denně nalačno v malém množství krmiva nejméně 30 dní.


Veterinární praxe dokazuje, že podávání této výjimečné látky je prospěšné pro zvyšování imunity a doporučuje užívání tohoto preparátu po celý život zvířete.Přípravek IMU4 FEL má optimální složení s vysokou koncentrací sušeného nativního kolostra (mleziva). Synergické působení jeho probiotických i prebiotických kultur vytváří na střevní bariéře neprostupnou vrstvu, složenou zejména z imunoglobulinů a vitamínů, které jsou v kolostru ve vysoké míře obsaženy v přírodní, nikoliv syntetické formě. Tvoří ve střevě nepříznivé prostředí pro patogenní bakterie vyvolávající střevní onemocnění, brání jejich přemnožení, a tím posiluje imunitní bariéru na sliznici střev.

Veterinární praxe prokázala, že pokud je kolostrum doplněné o vhodná symbiotika (probiotika a prebiotika), výrazně se zvyšuje jeho účinnost. Toto jedinečné imunokomplexní spojení nemá ve veterinární praxi konkurenci.

 

Co je kolostrum?

Kolostrum, česky méně známé jako mlezivo, představuje jednu z nejstarších a ojedinělých potravin, které lze nalézt v přírodě. Je staré jako samo mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce, které je vyprodukováno během prvních 24 až 36 hodin po porodu. Tak účinné látky, které jsou přítomné v prvním mateřském mléce a jejichž vysoká koncentrace je perfektně vyvážená, nelze nalézt nikde jinde v přírodě. 

Co jsou probiotika a prebiotika?

Probiotika jsou živé bakteriální kultury, které příznivě ovlivňují složení střevní mikroflóry a mají tedy vliv na imunitu celého organismu. Jsou nezastupitelné jak při každodenní prevenci, tak i terapeuticky po léčbě ATB, kdy dochází ke zničení střevní mikroflóry. Je důležité si uvědomit, že probiotické bakterie přijímané krmivem nekolonizují střevo permanentně, tudíž je nutné jejich preventivní podávání.

Prebiotika jsou pak určité nestravitelné složky krmiva, které představují důležitý substrát pro růst a aktivitu probiotických kultur a střevní mikroflóry. V našem unikátním výrobku se jedná o inulín, látku získávanou z kořene čekanky.

Čekanka obyčejná

je v Evropě poměrně rozšířená bylina. Účinky této byliny jsou v přírodním léčitelství známy už stovky let. V našich končinách využívali kořen čekanky už naši prarodiče. Kořen usušili, smíchali s dalšími přísadami a zalévali vařící vodou. Nápoj byl známý pod názvem cikorka. Čekanka má blahodárný vliv na poruchy trávení a střevní problémy. Detoxikuje trávící trakt, podporuje regeneraci střevní sliznice, předchází poruchám trávení a chrání před rakovinou tlustého střeva.


Pro výrobu našich preparátů používáme pouze kolostrum z kvalitních a soustavně kontrolovaných českých chovů. Ke zpracování se dostává VÝHRADNĚ kolostrum z 1. nádoje, které není zkrmeno teletem, a mládě není proto o tuto vzácnou tekutinu ochuzeno.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Nic ke stažení

Tagy: Doplňkové krmivo PRO KOČKY a KOŤATA, kolostrum pro kočky, probiotika, prebiotika, nemocná kočka, imunita pro kočky, posílení imunity