IMUdog Basic - pro unikátní podporu trávení a dokonale vyváženou imunitu Vašeho psa

IMUdog Basic - pro unikátní podporu trávení a dokonale vyváženou imunitu Vašeho psa

VýrobciIMUpet, s.r.o.
Kód výrobku:IMUdog-Basic
Dostupnost:Na skladě
 • 795 Kč

 • Cena bez DPH: 795 Kč

Doplněk stravy IMUdog Basic je vhodný pro psy každého věku a plemene. Jeho unikátní složení obsahuje 100% přírodní kravské kolostrum obohacené o probiotika a prebiotika, která upravují střevní mikroflóru psa a tím zlepšují jeho trávení a posilují tak celkovou imunitu a kondici.


Vyrobeno v České republice ze 100% českých surovin.


IMUdog je vhodné používat:


 •  Při kožních onemocněních a alergiích
 •  Po vakcinaci.
 •  Po odčervení.
 •  Na podporu trávení.
 •  Při změně druhu krmiva. 
 •  V rámci rekonvalescence.
 •  Při nechutenství a odmítání krmiva
 •  Pro psy, kteří jsou vystaveni většímu fyzickému výkonu
 •  Pro psy, kteří jsou vystaveni stresu
 •  Vyčerpaným psůnmPřípravek můžeme podávat také jako prevenci:
 •  Štěňatům a mladým psům.
 •  Gravidním fenám a po porodu.
 •  Starým nebo nemocným psům.


Dávkování


Imudog Basic podáváme preventivně jednou denně, ideálně v malém množství ranního krmení, po dobu nejméně 30 dní.


Denní dávkování - (DD)

 

Štěňata a psi o hmotnosti 0,5-10 kg: 1/2 lžičky

Štěňata a psi o hmotnosti 10-20 kg: 1 lžička

Zvýšená námaha / stres / služební a sportovní psi: 2násobek DD

 

Zkušenosti veterinárních lékařů potvrzují prokazatelné pozitivní účinky na zvyšování imunity. Veterináři proto doporučují užívání tohoto přípravku jako doplňku stravy  v průběhu celého života psa.


Příbalový leták - IMUdog Basic


Čím je IMUdog výjimečný? 


Přípravek IMUdog BASIC má optimální složení s vysokou koncentrací sušeného nativního kolostra (mleziva). Synergické působení jeho probiotických i prebiotických kultur vytváří na střevní bariéře neprostupnou vrstvu, složenou zejména z imunoglobulinů a vitamínů, které jsou ve vysoké míře a přírodní formě v kolostru obsaženy. Tvoří ve střevě nepříznivé prostředí pro patogenní bakterie, které vyvolávají střevní onemocnění, brání jejich přemnožení a tím posiluje imunitní bariéru na sliznici střev.

Výzkumy prokázaly, že pokud je kolostrum doplněné o vhodná symbiotika (probiotika a prebiotika), výrazně se zvyšuje jeho účinnost. Toto jedinečné imunokomplexní spojení nemá ve veterinární praxi konkurenci.


Co je kolostrum?


Kolostrum, česky méně známé jako mlezivo, představuje jednu z nejstarších a ojedinělých přirozených potravin. Jde o mléko jakéhokoliv savce, které je vyprodukováno během prvních 24 až 36 hodin po porodu. Tak perfektně vyváženou koncentraci účinných látek a živin, které jsou přítomné v prvním mateřském mléce nelze nalézt nikde jinde v přírodě. 


Co jsou probiotika a prebiotika?


Probiotika jsou živé bakteriální kultury, které příznivě ovlivňují složení střevní mikroflóry a mají tedy vliv na imunitu celého organismu. Jsou nezastupitelné jak při každodenní prevenci, tak i terapeuticky po léčbě ATB, kdy dochází ke zničení střevní mikroflóry. Probiotické bakterie přijímané krmivem nekolonizují střevo permanentně, proto je vhodné jejich preventivní podávání.

Prebiotika jsou pak určité nestravitelné složky krmiva, které představují důležitý substrát pro růst a aktivitu probiotických kultur a střevní mikroflóry. V našem unikátním výrobku se jedná o inulín, látku získávanou z kořene čekanky.


Čekanka obyčejná

je v Evropě poměrně rozšířená bylina. Její účinky jsou v přírodním léčitelství známy už stovky let. V našich končinách využívali kořen čekanky už naši prarodiče. Kořen usušili, smíchali s dalšími přísadami a zalévali vařící vodou. Nápoj byl známý pod názvem cikorka. Čekanka má blahodárný vliv na poruchy trávení a střevní problémy. Detoxikuje trávící trakt, podporuje regeneraci střevní sliznice, předchází poruchám trávení a chrání před rakovinou tlustého střeva.

 

Pro výrobu přípravků IMUdog používáme pouze kolostrum z kvalitních a soustavně kontrolovaných českých chovů. Ke zpracování se dostává VÝHRADNĚ kolostrum z 1. nádoje, které není zkrmeno teletem, a mládě není proto o tuto vzácnou tekutinu ochuzeno.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Název Velikost Přidáno Odkaz
IMUdog Basic-pribalovy-letak 443.5KB 06/03/2023 Stáhnout

Tagy: Doplňkové krmivo PRO PSY A ŠTĚŇATA, kolostrum pro psy, probiotika, prebiotika, nemocný pes, imunita pro psy, posílení imunity