IMUdog Basic

IMUdog Basic

VýrobciIMUpet, s.r.o.
Kód výrobku:IMUdog-Basic
Dostupnost:Na skladě
  • 795 Kč

  • Cena bez DPH: 795 Kč
Dokument bez názvu

Doplněk stravy pro zvýšení imunity IMUdog Basic.


Doplňkové krmivo pro posílení imunity vašeho psa s obsahem sušeného kolostra doplněné o probiotika a prebiotika. Vhodné pro PSY A ŠTĚŇATA malých a středních plemen.

 

Jedinečný doplněk stravy obsahující kolostrum bohaté na protilátky významně posiluje imunitu Vašeho psa. Přípravek je navíc obohacený o probiotika a prebiotika pro správné trávení a růst střevní mikroflóry. Ideální je podávání u štěňat po odčervení, vakcinaci, při poruchách trávení. U dospělých psů pro celkovou podporu imunity, při zvýšeném stresu nebo větší pracovní či sportovní zátěži, při léčbě vážnějších onemocnění atd.  


Veterinární praxe dokazuje, že podávání tohoto přípravku je prospěšné pro zvyšování imunity zvířete, a doporučuje se užívání tohoto preparátu po celý jeho život. 


Příbalový leták - IMUdog Basic


Denní dávkování - (DD)

 

Štěňata a psi o hmotnosti 0,5-10 kg: 1/2 lžičky

Štěňata a psi o hmotnosti 10-20 kg: 1 lžička

Zvýšená námaha / stres / služební a sportovní psi: 2násobek DD

 

Imudog Basic podáváme preventivně jednou denně nalačno v malém množství krmiva nejméně 30 dní.


Přípravek IMUdog BASIC má optimální složení s vysokou koncentrací sušeného nativního kolostra (mleziva). Synergické působení jeho probiotických i prebiotických kultur vytváří na střevní bariéře neprostupnou vrstvu, složenou zejména z imunoglobulinů a vitamínů, které jsou v kolostru ve vysoké míře obsaženy v přírodní, nikoliv syntetické formě. Tvoří ve střevě nepříznivé prostředí pro patogenní bakterie vyvolávající střevní onemocnění, brání jejich přemnožení a tím posiluje imunitní bariéru na sliznici střev.

Veterinární praxe prokázala, že pokud je kolostrum doplněné o vhodná symbiotika (probiotika a prebiotika), výrazně se zvyšuje jeho účinnost. Toto jedinečné imunokomplexní spojení nemá ve veterinární praxi konkurenci.


Co je kolostrum?

Kolostrum, česky méně známé jako mlezivo, představuje jednu z nejstarších a ojedinělých potravin, které lze nalézt v přírodě. Je staré jako samo mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce, které je vyprodukováno během prvních 24 až 36 hodin po porodu. Tak účinné látky, které jsou přítomné v prvním mateřském mléce a jejichž vysoká koncentrace je perfektně vyvážená, nelze nalézt nikde jinde v přírodě. 


Co jsou probiotika a prebiotika?

Probiotika jsou živé bakteriální kultury, které příznivě ovlivňují složení střevní mikroflóry a mají tedy vliv na imunitu celého organismu. Jsou nezastupitelné jak při každodenní prevenci, tak i terapeuticky po léčbě ATB, kdy dochází ke zničení střevní mikroflóry. Je důležité si uvědomit, že probiotické bakterie přijímané krmivem nekolonizují střevo permanentně, tudíž je nutné jejich preventivní podávání.

Prebiotika jsou pak určité nestravitelné složky krmiva, které představují důležitý substrát pro růst a aktivitu probiotických kultur a střevní mikroflóry. V našem unikátním výrobku se jedná o inulín, látku získávanou z kořene čekanky.


Čekanka obyčejná

je v Evropě poměrně rozšířená bylina. Účinky této byliny jsou v přírodním léčitelství známy už stovky let. V našich končinách využívali kořen čekanky už naši prarodiče. Kořen usušili, smíchali s dalšími přísadami a zalévali vařící vodou. Nápoj byl známý pod názvem cikorka. Čekanka má blahodárný vliv na poruchy trávení a střevní problémy. Detoxikuje trávící trakt, podporuje regeneraci střevní sliznice, předchází poruchám trávení a chrání před rakovinou tlustého střeva.

 

Pro výrobu našich preparátů používáme pouze kolostrum z kvalitních a soustavně kontrolovaných českých chovů. Ke zpracování se dostává VÝHRADNĚ kolostrum z 1. nádoje, které není zkrmeno teletem, a mládě není proto o tuto vzácnou tekutinu ochuzeno.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tagy: Doplňkové krmivo PRO PSY A ŠTĚŇATA, kolostrum pro psy, probiotika, prebiotika, nemocný pes, imunita pro psy, posílení imunity